KARTKA Z "KATALOGU PRACOWNIANEGO" |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Bleistift |
| | KOCHANOWSKI RomanKARTKA Z "KATALOGU PRACOWNIANEGO" 4 studia pejzażowe, szkice (...) |
Technik | | Tusche |
| | BUYKO BolesławAKT LEŻĄCY tusz, piórko, 24 x 36 cm, sygnowany l. d. "Buyko" (...) |
Technik | | Aquarell |
| | KALISZCZAK Zbigniew KOMPOZYCJA, lata 30-te XX w. akwarela, tusz,29,8 x 23,3 cm (...) |
| | BORUCIŃSKI Michał BORUCIŃSKI Michał KWIATY W WAZONIE olej na płótnie, 49 x 38 (...) |
Technik | | Stein |
| | JAZET Marie Pierre Jean"HUZARZY W TYRALIERZE"akwatinta, 55 x 64 cm w świetle (...) |