10993
Desa Unicum
Warsaw
Poland
2002-08-22
68

DESA UNICUM

Poland, Warsaw, 2002-08-22

Katalog- und Auktionsergebnisse

"118 Aukcja malarstwa i rzemiosla artystycznego"

Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 68, Seiten 1 bis 14, aktuelle Seite 1
1875 - 1946
KARTKA Z "KATALOGU PRACOWNIANEGO"
KOCHANOWSKI Roman 1875-1946,KARTKA Z "KATALOGU PRACOWNIANEGO",Desa Unicum PL 2002-08-22
Postennummer 85
Original (Signiertes Werk)
Bleistift
Schätzungen
Auszeichnung
KOCHANOWSKI RomanKARTKA Z "KATALOGU PRACOWNIANEGO" 4 studia pejzażowe, szkice (...)
1878 - 1940
AKT LEŻĄCY
BUYKO Boleslaw 1878-1940,AKT LEŻĄCY,Desa Unicum PL 2002-08-22
Postennummer 91
Tusche
Schätzungen
BUYKO BolesławAKT LEŻĄCY tusz, piórko, 24 x 36 cm, sygnowany l. d. "Buyko" (...)
KALISZCZAK Zbigniew,KOMPOZYCJA,Desa Unicum PL 2002-08-22
Postennummer 94
Original (Signiertes Werk)
Aquarell
Schätzungen
KALISZCZAK Zbigniew KOMPOZYCJA, lata 30-te XX w. akwarela, tusz,29,8 x 23,3 cm (...)
1885 - 1976
KWIATY W WAZONIE
BORUCINSKI Michal 1885-1976,KWIATY W WAZONIE,Desa Unicum PL 2002-08-22
Postennummer 22
Ol, Holztafel
Schätzungen
Auszeichnung
BORUCIŃSKI Michał BORUCIŃSKI Michał KWIATY W WAZONIE olej na płótnie, 49 x 38 (...)
HUZARZY W TYRALIERZE
JAZET Jean Pierre Marie 1788-1871,HUZARZY W TYRALIERZE,Desa Unicum PL 2002-08-22
Postennummer 96
Stein
Schätzungen
Auszeichnung
JAZET Marie Pierre Jean"HUZARZY W TYRALIERZE"akwatinta, 55 x 64 cm w świetle (...)