DZIEWCZYNA Z MASKĄ W DŁONI |
Technik | | Lithographie |
| | LAFOSSE Baptiste-Adolphe Jean DZIEWCZYNA Z MASKĄ W DŁONI litografia barwna, (...) |
WIDOK PRZEZ WISŁĘ NA KOPIEC KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE |
| | WIDOK PRZEZ WISŁĘ NA KOPIEC KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE, 1919 olej na tekturze, 24 x (...) |
| | BATOWSKI KACZOR StanisławPEJZAŻ, 1917olej na płótnie naklejonym na tekturę, (...) |
DREWNIANA CERKIEWKA WŚRÓD DRZEW |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | MARCZYŃSKI Adam DREWNIANA CERKIEWKA WŚRÓD DRZEW, 1934 olej na sklejce, 52,1 x (...) |
PLAC PRZED KOŚCIOŁEM Z BAWIĄCYMI SIĘ DZIEĆMI |
| | KRCHA EmilPLAC PRZED KOŚCIOŁEM Z BAWIĄCYMI SIĘ DZIEĆMI olej na płótnie, 52 x (...) |