Technik | | Lithographie |
| | Sygn. na kamieniu: Picasso / 25. 11. 52. Odbitka nr 1933 z edycji 3000, Bloch (...) |
Motyw z Bieszczad. Pejzaż jesienny |
Technik | | Aquarell |
| | Sygn. l.d..: F. Hayder / 76 na odwrocie napis flamastrem: F. Hayder / Motyw z (...) |
Widok na Barbakan i Bramę Floriańską |
Technik | | Tusche, Papier |
| | Sygn. l.d.: Teod. Grott 906 Dodatkowyopis Malarz, uczeń krakowskiej ASP w (...) |
| | Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 3 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2008-09-27 vom Auktionshaus Desa Katowice in Katowice versteigert.
Technik | | Aquarell |
| | Sygn. l.d.: A. Kossowski / 1932 Dodatkowyopis Malarz, uczeń krakowskiej ASP w (...) |
| | Sygn. l.d.: R. Breitenwald 1944 Dodatkowyopis Malarz, uczeń poznańskiej (...) |