Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Bartosz JANCIK Pejzaż z tęczą Akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie. |
| | Dagmara MIKLER Zgliszcza Olej, płótno, 75 x 110 cm, sygn. p.d.: Mikler 2018 (...) |
| | Gabriela PALUCH Leśny potok Olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: GP. |
| | Kornelia DE TOURNELLE Zapatrzenie Olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Anna SZCZUREK Zima Akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie, 2019. |