10992
Desa Dom Auckcyjny
Krakow
Poland
2019-05-25
63

DESA DOM AUCKCYJNY

Poland, Krakow, 2019-05-25

Katalog der Auktionslose

"Young Art"

Gesamtsummen 63, Seiten 1 bis 13, aktuelle Seite 1
Pejzaż z tęczą
Jancik Bartosz 1993,Pejzaż z tęczą,Desa Dom Auckcyjny PL 2019-05-25
Postennummer 1
Original (Signiertes Werk)
Acryl, Leinwand
Bartosz JANCIK Pejzaż z tęczą Akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie.
Zgliszcza
MIKLER Dagmara,Zgliszcza,2018,Desa Dom Auckcyjny PL 2019-05-25
Postennummer 2
Original (Signiertes Werk)
Ol, Leinwand
Datum des Werks
Dagmara MIKLER Zgliszcza Olej, płótno, 75 x 110 cm, sygn. p.d.: Mikler 2018 (...)
Leśny potok
PALUCH GABRIELA 1984,Leśny potok,Desa Dom Auckcyjny PL 2019-05-25
Postennummer 3
Original (Signiertes Werk)
Ol, Leinwand
Gabriela PALUCH Leśny potok Olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: GP.
Zapatrzenie
DE TOURNELLE Kornelia 1988,Zapatrzenie,Desa Dom Auckcyjny PL 2019-05-25
Postennummer 4
Original (Signiertes Werk)
Ol, Leinwand
Kornelia DE TOURNELLE Zapatrzenie Olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: (...)
Zima
SZCZUREK ANNA 1990,Zima,2019,Desa Dom Auckcyjny PL 2019-05-25
Postennummer 5
Acryl, Leinwand
Datum des Werks
Anna SZCZUREK Zima Akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie, 2019.