Technik | | Bichromat-Gummi-Druck |
| | KIEŁ B Adam Magdalena II 63, 2005 guma chromianowa, papier Fabriano Pittura (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Bleistift, Papier |
| | KACZMARKIEWICZ Jan Mężczyzna z psem ołówek, papier, 21 x 14 cm, sygn. p.d.: (...) |
Technik | | Feder, Papier |
| | HOFMAN Wlastimil Ptaszek rysunek piórkiem, papier, 16 x 27,5 cm, sygn. l.d.: (...) |
Technik | | Kohlezeichnung, Papier |
| | Ż ECHOWSKI Stefan Portret Natalii Kańkowej, 1956 ołówek, węgiel, papier, 45 x (...) |
| | RACHFALSKI Henryk Zenon Bieszczady - Cisna olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. (...) |