10992
Desa Dom Auckcyjny
Krakow
Poland
2008-04-26
68

DESA DOM AUCKCYJNY

Poland, Krakow, 2008-04-26

Katalog- und Auktionsergebnisse

"Malarstwo, grafika, fotografia"

Anonym ausschließen
Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 68, Seiten 1 bis 14, aktuelle Seite 1
Magdalena II 63
KIEŁB Adam 1957,Magdalena II 63,2005,Desa Dom Auckcyjny PL 2008-04-26
Postennummer 73
Bichromat-Gummi-Druck
Datum des Werks
KIEŁ B Adam Magdalena II 63, 2005 guma chromianowa, papier Fabriano Pittura (...)
1904 - 1989
Mężczyzna z psem
KACZMARKIEWICZ Jan 1904-1989,Mężczyzna z psem,Desa Dom Auckcyjny PL 2008-04-26
Postennummer 62
Original (Signiertes Werk)
Bleistift, Papier
Auszeichnung
KACZMARKIEWICZ Jan Mężczyzna z psem ołówek, papier, 21 x 14 cm, sygn. p.d.: (...)
1881 - 1970
Ptaszek
HOFMAN Wlastimil 1881-1970,Ptaszek,1947,Desa Dom Auckcyjny PL 2008-04-26
Postennummer 74
Original (Signiertes Werk)
Feder, Papier
Auszeichnung
Datum des Werks
HOFMAN Wlastimil Ptaszek rysunek piórkiem, papier, 16 x 27,5 cm, sygn. l.d.: (...)
1912 - 1984
Portret Natalii Kańkowej
ZECHOWSKI Stefan 1912-1984,Portret Natalii Kańkowej,1956,Desa Dom Auckcyjny PL 2008-04-26
Postennummer 63
Original (Signiertes Werk)
Kohlezeichnung, Papier
Auszeichnung
Datum des Werks
Ż ECHOWSKI Stefan Portret Natalii Kańkowej, 1956 ołówek, węgiel, papier, 45 x (...)
1937 - 1987
Bieszczady - Cisna
RACHFALSKI Henryk 1937-1987,Bieszczady - Cisna,1969,Desa Dom Auckcyjny PL 2008-04-26
Postennummer 39
Original (Signiertes Werk)
Ol, Leinwand
Auszeichnung
Datum des Werks
RACHFALSKI Henryk Zenon Bieszczady - Cisna olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. (...)