| | Jan de Beus (1985) Landschap Limburg, II gesigneerd, getiteld en gedateerd (...) |
| | Jan de Beus (1958) Grande Marine II gesigneerd en gedateerd 'JAN DE BEUS (...) |
| | Lot 195Artist: JAN DE BEUSArtist Data: 1958 MuiderbergTitle: 'MARINE, V' (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Leinwand |
| | Jan De Beus 1958, The Netherlands Landscape with Tree (1991-'92) - Andreas (...) |
Technik | | Acryl, Papier |
| | Jan de Beus, b. Muiderberg 1958 Two compositions. Both signed de Beus, 19?6. (...) |