11388
Csok Istvan Antikvitas
Budapest
Hungary
2014-03-03
76

CSOK ISTVAN ANTIKVITAS

Hungary, Budapest, 2014-03-03

Katalog der Auktionslose

"March Auction"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 76, Seiten 1 bis 16, aktuelle Seite 1
Akvarell tájkép
ANONYMOUS,Akvarell tájkép,Csok Istvan Antikvitas HU 2014-03-03
Postennummer 12
Aquarell
16.50 X 26.50 cm
Ismeretlen kínai festő: Akvarell tájkép Kína, 16,5 x 26,5 cm, akvarell, papír. Jelzett: feloldatlan, kalligrafikus kínai írás. Sérült. kikiáltási ár 11 000 (...)
Are you ready
ANONYMOUS,Are you ready,Csok Istvan Antikvitas HU 2014-03-03
Postennummer 20
Druck
5.00 X 15.00 cm
Stevengraph: "Are you ready?" selyem kép 1900-as évek eleje, 5 x 15 cm, Nagy-Britannia, szövött selyemkép. kikiáltási ár 40 000 (...)
The finish
ANONYMOUS,The finish,Csok Istvan Antikvitas HU 2014-03-03
Postennummer 21
Druck
5.00 X 15.00 cm
Stevengraph: "The finish" selyem kép 1900-as évek eleje, Nagy-Britannia, 5 x 15 cm, szövött selyemkép. kikiáltási ár 40 000 (...)
Ószövetségi
ANONYMOUS,Ószövetségi,Csok Istvan Antikvitas HU 2014-03-03
Postennummer 27
Flachrelief
30.00 X 27.00 cm
Ószövetségi relief 18. század, 30 x 27 cm. Fa keretben faragott fa. (Ábrahám feláldozza Izsákot) kikiáltási ár 65 000 (...)
Rákosi Boros Lajos udvari tanácsos képmása
ANONYMOUS,Rákosi Boros Lajos udvari tanácsos képmása,Csok Istvan Antikvitas HU 2014-03-03
Postennummer 28
Tempera
6.00 X 5.00 cm
Miniatúra - 19. századi festő: Rákosi Boros Lajos udvari tanácsos képmása Tempera, csont, 6 x 5 cm Jelzés nélkül. kikiáltási ár 28 000 (...)