Technik | | Aquarell |
| | Ismeretlen kínai festő: Akvarell tájkép Kína, 16,5 x 26,5 cm, akvarell, papír. Jelzett: feloldatlan, kalligrafikus kínai írás. Sérült. kikiáltási ár 11 000 (...) |
Technik | | Druck |
| | Stevengraph: "Are you ready?" selyem kép 1900-as évek eleje, 5 x 15 cm, Nagy-Britannia, szövött selyemkép. kikiáltási ár 40 000 (...) |
Technik | | Druck |
| | Stevengraph: "The finish" selyem kép 1900-as évek eleje, Nagy-Britannia, 5 x 15 cm, szövött selyemkép. kikiáltási ár 40 000 (...) |
Technik | | Flachrelief |
| | Ószövetségi relief 18. század, 30 x 27 cm. Fa keretben faragott fa. (Ábrahám feláldozza Izsákot) kikiáltási ár 65 000 (...) |
Rákosi Boros Lajos udvari tanácsos képmása |
Technik | | Tempera |
| | Miniatúra - 19. századi festő: Rákosi Boros Lajos udvari tanácsos képmása Tempera, csont, 6 x 5 cm Jelzés nélkül. kikiáltási ár 28 000 (...) |