I don't want this on my wall |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | William Joseph Anastasi 'I don't want this on my wall'. Litografi. Signerad (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Lennart Rohde. Signerad och daterad 1995, färglitografi. 76X56 (...) |
| | Johan Boklund. Två getter. Olja på pannå. Signerad à tergo. 17x28 cm. Något (...) |
| | Gottfrid Kallstenius. Landskap. Etikett à tergo med signatur. Olja på duk. (...) |
| | Johan Johansson. Slättlandskap. Signerad. Olja på pannå. 40x66 (...) |