Technik | | Malerei |
| | Helmtrud Nyström, färgetsning, 59X49cm. |
Technik | | Lithographie |
| | Bengt Lindström, litografi, 68X46 |
Technik | | Mischtechnik |
| | Lennart Aschenbrenner, blandteknik, 1999, 32X23cm. |
| | Gunnar Johnsson och Mats Hansén, oljemålningar, två st. |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Blandteknik, signerad, 'DOLD LOM', 42X35cm |