Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Cichocki, Maciej -- "Sic Transit" Öl auf Leinwand. 1981/82. 60 x 81 cm. Unten (...) |
| | Maciej Cichocki (b. 1951) Without title, 1991 oil/canvas, 61 x 55 cm signed (...) |
| | Maciej Cichocki (b. 1951) "Player", 1980 oil/canvas, 100 x 100 cm signed and (...) |
Martwa natura z miedzianym dzbanem |
| | Maciej Cichocki (ur. 1951 r., Brwinów) "Martwa natura z miedzianym dzbanem", (...) |
| | 168 MACIEJ CICHOCKI ur. 1951 BAŻANT, 1979 Olej, płótno; 81 x 65 cm Sygnowany (...) |