Figures on a path near a German town |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Gouache, Papier |
| | Julius Elias Kasten (1774-1855) Figures on a path near a German town signed (...) |
Schelp met vreemde inhoud |
Technik | | Monotypie |
| | Ger Gerrits (1893-1965) Schelp met vreemde inhoud signed and dated 'Ger (...) |
Technik | | Monotypie |
| | Jan Peeters (1912-1992) L'unicum signed and dated 'Jan Peeters 97' (lower (...) |
Balletdanseres met een been |
Technik | | Aquarell, Tinte, Papier |
| | Peter van Straaten (B. 1935) Balletdanseres met een been signed 'Peter' (lower (...) |
Creatie in Fodor - Affiche |
Technik | | Tinte, Papier |
| | Juul Neumann (1919-1997) Creatie in Fodor - Affiche ink on paper 49 x 38 cm. (...) |