BUCZKOWSKI Leopold
Drzewa na wietrze |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Bleistift, Papier |
| | Leopold Buczkowski (1905 Nakwasza - 1989 Warszawa) Drzewa na wietrze, 1978 r. (...) |
BUCZKOWSKI Leopold
Pejzaż zimowy z mostem |
| | Leopold Buczkowski (1905 Nakwasza - 1989 Warszawa) Pejzaż zimowy z mostem, (...) |
BUCZKOWSKI Leopold
Letni dzień |
| | Leopold Buczkowski (1905 - 1989) Letni dzień, 1930 r. olej/płótno, 22 x 30 cm (...) |
BUCZKOWSKI Leopold
Po żniwach |
| | Leopold Buczkowski (1905 - 1989) Po żniwach, 1930 r. olej/płótno, 22 x 30 cm (...) |
BUCZKOWSKI Leopold
LEGENDA O CIĘŻARNEJ W GRACH |
| | BUCZKOWSKI Leopold LEGENDA O CIĘŻARNEJ W GRACH, 1960 olej, piórko na płótnie, (...) |