BUCZEK Włodzimierz
1931 - 1986
Sunbather |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Włodzimierz Buczek (1931 - 1986) Sunbather, 1967 watercolour/paper, 37.5 x (...) |
BUCZEK Włodzimierz
1931 - 1986
Kompozycja |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Włodzimierz BUCZEK (ur. 1931) Lot No.: 304 Kompozycja, 1957 olej, płótno, 98 x (...) |
BUCZEK Włodzimierz
1931 - 1986
IMPRESJA Z PLAŻY |
| | Włodzimierz BUCZEK IMPRESJA Z PLAŻY Olej, tektura, 36,5 x 49,5 cm, sygn. p.d.: (...) |
BUCZEK Włodzimierz
1931 - 1986
Nad zalewem |
| | Włodzimierz BUCZEK Nad zalewem Olej, płótno, 100 x 83 cm, sygn. na odwrocie: (...) |
BUCZEK Włodzimierz
1931 - 1986
Martwa natura olej |
| | Włodzimierz BUCZEK (ur. 1931) Lot No. 406 Martwa natura olej, płótno; 65 x 75 (...) |