BRUUN RASMUSSEN
Denmark, Aarhus, 2016-08-29
Katalog- und Auktionsergebnisse
"Paintings, works of art, design, coins and wine"
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Farblithographie |
Technik | | Offset Druck |
Technik | | Tempera |
| | (Only Danish text available): Græsk Ikon med fremstilling af Skt. Nikolaj. (...) |