Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | G. Rune Sundien: Composition. Signedon the reverse G. Rune Sundien 2002. Oil (...) |
| | Pia Haslund: Composition. Signed onthe reverse Pia Haslund. Oil on canvas. 100 (...) |
| | Hanne Hermann: Komposition. Sign. påbagsiden. H. Hermann. Olie på lærred. 60 x (...) |
| | Derek Dey: Composition. Signed D. Dey08. Oil on canvas with applications. 100 (...) |
| | Jens Clausen: Sunrise. Sign. J.C.2006. Olie på lærred. 180 x 130 Jens Clausen (...) |