| | John Hansen: HuskeBillede. Sign. påbagsiden John Hansen 07. Olie på lærred. (...) |
| | John Hansen: HuskeBillede. Sign. påbagsiden John Hansen 05. Olie på lærred. (...) |
| | Hanne Hermann: Komposition. Usign.Olie på lærred. 80 x 60 Hanne Hermann, b. (...) |
| | Annelise Kalbak: Blå serie I. Sign.på bagsiden Annelise Kalbak 2008. Olie på (...) |
Technik | | Malerei |
| | Pia Birkholm: Komposition. Sign. påbagsiden Pia Birkholm 2007. 68 x 98 Pia (...) |