N.Y.Skyline - Kool and the Gang |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Artpusher (Søren Vilhelm): "N.Y.Skyline - Kool and the Gang". Signed Artpusher (...) |
| | Annette Falk Lund: Der Grosswesir vonArup. Sign. på bagsiden AFL 2008. Olie på (...) |
| | Hanne Hermann: Komposition. Usign.Olie på lærred. 120 x 150 Hanne Hermann, b. (...) |
| | Annelise Kalbak: Komposition. Sign.på bagsiden Annelise Kalbak 2005-2006. Olie (...) |
| | John Hansen: Synteser. Sign. påbagsiden John Hansen 08. Olie på lærred. 110 x (...) |