Technik | | Acryl |
| | Mogens Kischinovsky: Maleri, akryl pålærred. Signeret Kischi H. 84 B. 64 (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Grethe Tranberg: Litografi EA. Signeret GT 09. H. 56 B. 38 Grethe Tranberg, b. (...) |
| | Bente Draiby: Ana Santos. Maleri, olie på lærred. Signeret BD 2009. H. 70. B. (...) |
| | Bjørn Eriksen: Kjeld, 2007. Signeret på bagsiden. Maleri, olie på lærred. H. (...) |
| | (Only Danish text available): Tabt land (KE 1993). Maleri, Olie.Signeret KLA. (...) |