Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 61 Martyna Borowiecka Materia I, 2012 olej, płyta, 120 x 85 cm, sygn., dat., i (...) |
| | Martyna Borowiecka (b. 1989) "Life Sucks", 2022 oil/canvas, 70 x 60 cm signed, (...) |
| | Martyna Borowiecka (b. 1989) "Give me a bite", 2022 oil/canvas, 45 x 31 cm (...) |
Obierała dojrzałą brzoskwinię z lubieżną delikatnością godną bankietu Kleopatry |
Zuschreibung | | Authentifizierte (Signiertes Werk) |
| | "Obierała dojrzałą brzoskwinię z lubieżną delikatnością godną bankietu (...) |
| | Martyna Borowiecka (b. 1989) 'Solstice', 2020 oil/canvas, 30 x 40 x 2 cm (...) |