BOROWCZYK Włodzimierz
1945
Pejzaż miejski |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Włodzimierz BOROWCZYK (1945-2021) Lot No. 72 Pejzaż miejski, 1986 olej, (...) |
BOROWCZYK Włodzimierz
1945
Kazimierz on Vistula |
| | Włodzimierz Borowczyk (b. 1945) "Kazimierz on Vistula", 2011 oil/canvas, 73 x (...) |
BOROWCZYK Włodzimierz
1945
VILLAGE SCENE |
| | Description: WLODZIMIERZ BOROWCZYK (polish b. 1945) VILLAGE SCENE Signed and (...) |
BOROWCZYK Włodzimierz
1945
Kwiaty w wazonie |
| | Włodzimierz BOROWCZYK (ur. 1945) Kwiaty w wazonie olej, płótno; 65 x 54 cm; (...) |
BOROWCZYK Włodzimierz
1945
Stilleben |
| | Woldzimierz Borowczyk Polen född 1945. Stilleben. Signerad a tergo Woldzimierz (...) |