Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | 6 Rafał Borcz (ur. 1973) Ptasia sypialnia, 2020 akwarela, papier, 38 x 52 cm, (...) |
| | Rafał Borcz (b. 1973) "Angler", 2007 oil/canvas, 130 x 170 cm signed lower (...) |
| | Rafał Borcz | Górskie jezioro, 2022Upcomin auctions21st century Art (...) |
| | 2Rafał Borcz (ur. 1973)Brzozy, 2021 olej, płótno, 100 x 140 cm, sygnowany (...) |
| | Rafał Borcz ur. 1973Ptasia sypialnia, 2020 olej, płótno, 100 x 140 cm, (...) |