BOHUSZEWICZ Jan
1878 - 1935
Wenecja |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Jan BOHUSZEWICZ (1878-1935) Lot No.: 97 Wenecja, 1921 olej, tektura; 38,5 x (...) |
BOHUSZEWICZ Jan
1878 - 1935
Wybrzeże w Camogli |
| | Jan Bohuszewicz | Wybrzeże w Camogli, 1921 olej/tektura, 22 x 16 cm, (...) |
BOHUSZEWICZ Jan
1878 - 1935
Las brzozowy |
| | Jan Bohuszewicz (1875-1935)Las brzozowy olej, tektura, 29 x 46 cm, sygn. p.d.: (...) |
BOHUSZEWICZ Jan
1878 - 1935
Listopad |
| | Listopad, 1929. Jan BOHUSZEWICZ (1878-1935) Lot No.: 1014 olej, tektura; 44,5 (...) |
BOHUSZEWICZ Jan
1878 - 1935
Akord ponury |
| | Akord ponury, l. 20. XX w.. Jan BOHUSZEWICZ (1878-1935) Lot No.: 1015 olej, (...) |