BLAZEK Josef Thomas
1884 - 1942
A Couple in the Park |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Blažek Josef Tomáš (Dolní Kalná 1884 - 1962 Prague) A Couple in the Park, (...) |
BLAZEK Josef Thomas
1884 - 1942
Galantes Paar beim Spaziergang im Grünen |
| | Blazek, Josef Tomás, 1884 - 1962 Öl/Lwd auf Krt gez., 24 x 31,5 cm, " Galantes (...) |
BLAZEK Josef Thomas
1884 - 1942
Wooing |
Technik | | Pastelle, Papier |
| | Blažek Josef Tomáš (Dolní Kalná 1884 - 1962 Prague) Wooing, signed and dated (...) |
BLAZEK Josef Thomas
1884 - 1942
Akt dívky zezadu |
Technik | | Bleistift, Papier |
| | Josef Tomáš Blažek (1884-1962) Akt dívky zezadu tužka, papír, 1952, 35,9 x (...) |
BLAZEK Josef Thomas
1884 - 1942
Akt dívky zezadu |