| | Marek Bieleń Łuna, 2016 olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d. |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Marek Bieleń Wakacje!, 2015 olej, płótno, 100 x 110 cm, sygn. p.d.: MB62 Marek (...) |
BIELEń Marek
Pilot Skowronek |
| | Marek Bieleń Pilot Skowronek, 2015 olej, płótno, 100 x 110 cm, sygn. p.d.: MB/62 |
| | Marek Bieleń Marzanna I, 2011 olej, płótno, 100 x 110, sygn. p.d.: MB 58 |