Technik | | Foto |
| | Description: RAOUL VAN DEN BOOM (°1937) 'Donderwolk'. Orig. zwart-witfoto. In (...) |
Technik | | Foto |
| | Description: FILIP TAS (1918-1997) Marcel Broodthaers. Zwart-wit foto. Met (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Description: JOZEF CANTRE (1890-1957) 'Muziek in de bomen' (1951). Houtsnede. (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Description: FRANS MASEREEL (1889-1972) 'Histoire de fou I' (1959). Houtsnede. (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Description: FRANS MASEREEL (1889-1972) 'Histoire de fou' (1961). Origineel (...) |