Technik | | Teppich |
| | Uitgave Het Sienjaal, 1921. In-4°. Een van de 40 op de pers gen. luxe-ex. op Vélin d'Arches, nr. 34. Met erratablad. Ingenaaid onder orig. geïll. omslag, rug onderaan licht beschadigd. Schitterend exemplaar. Lit.: Wegwijzers nr. 104. |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Druck |
| | (Masereel) Frans Masereel, La Ville. Cent bois gravés. Paris, Pierre Vorms, (...) |
Technik | | Tinte |
| | FRANS MASEREEL (1889-1972) Jong koppel. Oost-Indische inkt. Gemonogrammeerd (...) |
Technik | | Malerei |
| | FRANS MASEREEL (1889-1972) Werkman. Oost-Indische inkt. Gemonogrammeerd 'FM'. (...) |
Technik | | Ol, Bleistift, Papier |
| | MICHAEL BASTOW (1943) Fellatio. Pasteltekening op geschept en gescheurd (...) |