10094
Bernaerts
Anvers
Belgium
2015-04-27
161

BERNAERTS

Belgium, Anvers, 2015-04-27

Katalog- und Auktionsergebnisse

"Art and Antiques - Old Masters"

Anonym ausschließen
Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 161, Seiten 1 bis 33, aktuelle Seite 1
Moeder Gods
RUSSIAN SCHOOL,Moeder Gods,Bernaerts BE 2015-04-27
Postennummer 45
Mischtechnik
Gevarieerd lot van twee Russische iconen beschilderd in tempera op paneel met (...)
Profeet Elias
RUSSIAN SCHOOL,Profeet Elias,Bernaerts BE 2015-04-27
Postennummer 46
Tempera
Russische icoon beschilderd in tempera op paneel met de profeet Elias omringd (...)
Maria met heiligen in landschap en God in de hemel
ANONYMOUS,Maria met heiligen in landschap en God in de hemel,1841,Bernaerts BE 2015-04-27
Postennummer 47
Ol, Tempera, Holztafel
Datum des Werks
1841
29.00 X 14.00 cm
Rechthoekige icoon beschilderd in tempera op paneel met voorstelling van Maria met heiligen in landschap en God in de hemel. Gedateerd 1841. Gemonteerd op kader met fluweel. Beschadigd rechterbovenhoek. Afmetingen : 29 x 14
Moeder Gods en drie scènes uit haar leven
RUSSIAN SCHOOL,Moeder Gods en drie scènes uit haar leven,Bernaerts BE 2015-04-27
Postennummer 53
Ol, Tempera, Holztafel
Vierdelige Russische icoon beschilderd in tempera op paneel met de Moeder Gods (...)
Madonna van Kazan en de Feodorskaja
RUSSIAN SCHOOL,Madonna van Kazan en de Feodorskaja,Bernaerts BE 2015-04-27
Postennummer 55
Ol, Tempera, Holztafel
Russische icoon beschilderd in tempera op paneel met voorstelling van de (...)