Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Farblithographie |
Kurzbeschreibung | | CLAUDE WEISBUCH (1927 - 2014) Half naakt. Kleurenlitho. Getekend in potlood (...) |
Buste van een heer in profiel |
Technik | | Aquarell |
Kurzbeschreibung | | GUSTAVE FLASSCHOEN (1868 - 1940) Buste van een heer in profiel. Aquarel en (...) |
Le martyr des douze Apôtres |
Technik | | Radierung |
Kurzbeschreibung | | JACQUES CALLOT (1592 - 1635) 'Le martyr des douze Apôtres'. Suite van elf (...) |
Technik | | Druck |
Kurzbeschreibung | | LORENZ OKEN (1779 - 1851) Een lot van acht anatomische prenten. Ets. Uit (...) |
Technik | | Aquarell |
Kurzbeschreibung | | VICTOR STUYVAERT (1897 - 1974) Mozes. Aquarel. Vermoedelijk ontwerp voor (...) |