10094
Bernaerts
Anvers
Belgium
2014-05-12
296

BERNAERTS

Belgium, Anvers, 2014-05-12

Katalog- und Auktionsergebnisse

"Auction Old Masters"

Anonym ausschließen
Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 296, Seiten 1 bis 60, aktuelle Seite 1
Genre Egbert van Heemskerck
ANONYMOUS,Genre Egbert van Heemskerck,Bernaerts BE 2014-05-12
Postennummer 199
Holztafel
24.00 X 31.00 cm
ANONIEM Hollandse school XIX Genre Egbert van Heemskerck Herbergscène met personages. Paneel. In eikenhouten kadertje. Afmetingen : 24 x 31 Lot 199 Verkoopdatum : 12/05/2014
Meisje met waaier
ANONYMOUS,Meisje met waaier,Bernaerts BE 2014-05-12
Postennummer 322
Doek
40.00 X 33.00 cm
ANONIEM Spaanse school ? XIX Meisje met waaier. Doek. Afmetingen : 40 x 33
1483 - 1520
Madonna en heilige Joris
SANZIO Raffaello 1483-1520,Madonna en heilige Joris,1900,Bernaerts BE 2014-05-12
Postennummer 344
Kopieren
Holztafel
Datum des Werks
RAFFAELLO SANZIO (1483 - 1520) kopie naar circa 1900 Madonna en heilige Joris, (...)
Steigerend paard
ANONYMOUS,Steigerend paard,Bernaerts BE 2014-05-12
Postennummer 362
Bronze
42.00 X 0 cm
ANONIEM 2/2 XIX genre Guillaume Coustou Steigerend paard. Brons, groen-bruine patina. Een paar. Afmetingen : H.: 42 (x2)
Marine met brandend schip en zeilboten in de verte
VAN DEN HERREWEGHE O,Marine met brandend schip en zeilboten in de verte,1899,Bernaerts BE 2014-05-12
Postennummer 509
Original (Signiertes Werk)
Holztafel
Datum des Werks
O.VAN DEN HERREWEGHE Marine met brandend schip en zeilboten in de verte. (...)