Genre Egbert van Heemskerck |
Technik | | Holztafel |
| | ANONIEM Hollandse school XIX Genre Egbert van Heemskerck Herbergscène met personages. Paneel. In eikenhouten kadertje. Afmetingen : 24 x 31 Lot 199 Verkoopdatum : 12/05/2014 |
Technik | | Doek |
| | ANONIEM Spaanse school ? XIX Meisje met waaier. Doek. Afmetingen : 40 x 33 |
Zuschreibung | | Kopieren |
Technik | | Holztafel |
| | RAFFAELLO SANZIO (1483 - 1520) kopie naar circa 1900 Madonna en heilige Joris, (...) |
Technik | | Bronze |
| | ANONIEM 2/2 XIX genre Guillaume Coustou Steigerend paard. Brons, groen-bruine patina. Een paar. Afmetingen : H.: 42 (x2) |
Marine met brandend schip en zeilboten in de verte |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Holztafel |
| | O.VAN DEN HERREWEGHE Marine met brandend schip en zeilboten in de verte. (...) |