Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Screenprint |
| | PEDRO CABRITA REIS (1956) Compositie (1992). Zeefdruk. Getekend en gedateerd (...) |
Technik | | Plakat |
| | PANAMARENKO (1940) 'Pastile' (2000) . Affiche. Antwerpen, Koningin (...) |
Technik | | Screenprint |
| | BERNARD VILLERS (1939) Compositie (1977). Zeefdruk. Getekend en gedateerd in (...) |
Technik | | Screenprint |
| | DAVID TREMLETT (1945) 'N0 III'. Kleurenlitho. Getekend en gedateerd 'David (...) |
Tekeningen aquarellen collages olieverven |
Technik | | Plakat |
| | JOSEPH BEUYS (1921 - 1986) 'Tekeningen aquarellen collages olieverven'. Stad (...) |