11215
Belvedere Szalon
Budapest
Hungary
2009-09-12
164

BELVEDERE SZALON

Hungary, Budapest, 2009-09-12

Katalog der Auktionslose

"Festmeny, grafika kamara aukcio"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 164, Seiten 1 bis 33, aktuelle Seite 1
1877 - 1945
Szobabelső
EDVI ILLÉS Odon 1877-1945,Szobabelső,Belvedere Szalon HU 2009-09-12
Postennummer 33
Ol, Karton
Schätzungen
Tétel 33: Edvi Illés Ödön (1877-1945): Szobabelső Olaj, karton; 60 x 50 cm; (...)
1919-1998
Jelenet
GABOR Miklos 1919-1998,Jelenet,1972,Belvedere Szalon HU 2009-09-12
Postennummer 51
Aquarell
Schätzungen
Datum des Werks
Tétel 51: Gábor Miklós (1919-1998): Jelenet, 1972 Akvarell, papír; 21 x 28,5 (...)
1919-1998
Színpad
GABOR Miklos 1919-1998,Színpad,1974,Belvedere Szalon HU 2009-09-12
Postennummer 52
Aquarell
Schätzungen
Datum des Werks
Tétel 52: Gábor Miklós (1919-1998): Színpad, 1974 Akvarell, papír; 32 x 42 cm; (...)
Ősz
ALAJOSNE Gerhardt 1866,Ősz,Belvedere Szalon HU 2009-09-12
Postennummer 54
Aquarell
Schätzungen
Tétel 54: Gerhardt Alajosné (1866-?): Ősz Akvarell, papír; 37 x 47 cm; J.b.l.: (...)
Csendélet
KOMAROMI KACZ Endre 1880-1969,Csendélet,Belvedere Szalon HU 2009-09-12
Postennummer 76
Aquarell
Schätzungen
Tétel 76: Komáromi-Kacz Endréné (1883-?): Csendélet Akvarell, papír; 44,5 x (...)