| | Tétel 33: Edvi Illés Ödön (1877-1945): Szobabelső Olaj, karton; 60 x 50 cm; (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Tétel 51: Gábor Miklós (1919-1998): Jelenet, 1972 Akvarell, papír; 21 x 28,5 (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Tétel 52: Gábor Miklós (1919-1998): Színpad, 1974 Akvarell, papír; 32 x 42 cm; (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Tétel 54: Gerhardt Alajosné (1866-?): Ősz Akvarell, papír; 37 x 47 cm; J.b.l.: (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Tétel 76: Komáromi-Kacz Endréné (1883-?): Csendélet Akvarell, papír; 44,5 x (...) |