Technik | | Malerei |
| | 335. TILANDER, STAFFAN, blandteknik, sign.(d) Komposition. 57 x (...) |
| | Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2009-02-22 vom Auktionshaus Auktionskompaniet in Göteborg versteigert.
Technik | | Mischtechnik |
| | 347. TENGBY, MAGNUS, blandteknik, sign och dat "-95".(d) Komposition i orange. (...) |
| | 407. OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, otydl sign. Gatubild. (...) |
Technik | | Aquarell |
| | 536. OKÄND KONSTNÄR, akvarell, sign L (...) |
Technik | | Druck |
| | 412. OKÄND KONSTNÄR, grafiskt blad, sign o nr 18/100.(d) Komposition. 90 x (...) |