Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Gunnar Zilo, oljemålning, 75x54 "Motljus" (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Harald Grennard, akvarell, sign. 1977, (...) |
Technik | | Bildhauerarbeit, Holz |
| | Calle Örnemark, bemålad träskulptur, 69x83 "Kurragömma" (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Madeleine Pyk, färglitografi 225 ex, (...) |
| | Emil Zoir, oljemålning, 86x120, sign. (...) |