Technik | | Mischtechnik, Bildhauerarbeit, Plastik |
| | La tête dans les étoiles Marcelline La Pouffe glitter pe glob pământesc, 39 × (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Radierung |
| | Câmp V [1985] Dan Mihălţianu n. 1954, Bucureşti acvaforte şi acvatintă, 31 × (...) |
Technik | | Foto |
| | Les Mariées Christian Paraschiv n. 1953, Bucureşti fotografie lipită pe (...) |
Technik | | Karton |
| | Fără titlu [1996] Ioan Bunuș n. 1952, Reghin tuș pe hârtie lipită pe carton, (...) |
Composition sur fond blanc |
Technik | | Chromolithographie |
| | Composition sur fond blanc Natalia Dumitrescu 1915, Bucureşti - 1997, Paris (...) |