Romantická krajina s rybníkem a stafáží |
| | Haanen George Gillis van - Romantická krajina s rybníkem a stafáží sign. PD G (...) |
| | Haanen GeorgeGillis van - Rybářské lodě za noci sign. PD G. V. Haanen olej, (...) |
| | PiepenhagenAugust Bedřich - Horská krajina sign. PD monogramem AP olej, (...) |
| | Věšín Jaroslav - připsáno - Volský potah sign. nezjištěna olej, malířská (...) |
| | Max Gabriel - Portrét dívky sign. LD G. Max olej, plátno 36 x 24 cm Pražský (...) |