10048
Art Consulting
Prague
Czech Republic
2011-05-14
187

ART CONSULTING

Czech Republic, Prague, 2011-05-14

Katalog- und Auktionsergebnisse

"Art Works and Paintings"

Anonym ausschließen
Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 187, Seiten 1 bis 38, aktuelle Seite 1
Romantická krajina s rybníkem a stafáží
van HAANEN George Gillis 1807-1879,Romantická krajina s rybníkem a stafáží,Art Consulting 2011-05-14
Postennummer 1
Ol
Haanen George Gillis van - Romantická krajina s rybníkem a stafáží sign. PD G (...)
Rybářské lodě za noci
van HAANEN George Gillis 1807-1879,Rybářské lodě za noci,Art Consulting CZ 2011-05-14
Postennummer 2
Ol
Haanen GeorgeGillis van - Rybářské lodě za noci sign. PD G. V. Haanen olej, (...)
Horská krajina
PIEPENHAGEN August Bedrich 1791-1868,Horská krajina,Art Consulting CZ 2011-05-14
Postennummer 3
Ol
PiepenhagenAugust Bedřich - Horská krajina sign. PD monogramem AP olej, (...)
Volský potah
VESIN Jaroslav Friedrich 1859-1915,Volský potah,Art Consulting CZ 2011-05-14
Postennummer 5
Ol
Věšín Jaroslav - připsáno - Volský potah sign. nezjištěna olej, malířská (...)
Portrét dívky
Von MAX Gabriel Cornelius 1840-1915,Portrét dívky,Art Consulting CZ 2011-05-14
Postennummer 7
Ol
Max Gabriel - Portrét dívky sign. LD G. Max olej, plátno 36 x 24 cm Pražský (...)