| | Věšín Jaroslav - Na lovu Signature: signováno a datováno vpravo dole Jaroslav (...) |
| | Špála Václav - Slovenská krajina Signature: signováno a datováno vpravo dole V (...) |
| | Kars Jiří (Georges) - Autoportrét s cigaretou (na rubu obrazu Autoportrét z (...) |
| | Liesler Josef - Kankán Signature: signováno a datováno vpravo nahoře Liesler (...) |
Geteilte Flaechen I. Dělené plochy I |
Technik | | Acryl |
| | Kotík Jan - Geteilte Flaechen I. Dělené plochy I. Item code: 28882 |