10956
Antikvity Art Aukce
Brno
Czech Republic
2008-05-25
157

ANTIKVITY ART AUKCE

Czech Republic, Brno, 2008-05-25

Katalog der Auktionslose

"Paintings, Glass, Silver and Porcelain"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 157, Seiten 1 bis 32, aktuelle Seite 1
Putto - truba è na delfínu
ANONYMOUS,Putto - truba
è
na delfínu,Antikvity Art Aukce CZ 2008-05-25
Postennummer 8
Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2008-05-25 vom Auktionshaus Antikvity Art Aukce in Brno versteigert.
Ol, Holztafel
33.00 X 40.00 cm
Olej na tvrzené lepence, kolemroku 1900, výborná práce, zlatá pasparta s vnit ønímelipsovitým výøezem, sbìratelsky zajímavá práce
Plachetnice na moøi
Elsinger,Plachetnice na moøi,1930,Antikvity Art Aukce CZ 2008-05-25
Postennummer 4
Original (Signiertes Werk)
Ol, Leinwand
Datum des Werks
Elsinger "Plachetnice na moøi" mistrovský olej na plátn ì, signováno, kolem (...)
1882 - 1953
Zápas dvou mužù
FILLA Emil 1882-1953,Zápas dvou mužù,1937,Antikvity Art Aukce CZ 2008-05-25
Postennummer 10
Mischtechnik
Datum des Werks
Filla Emil "Zápas dvou mužù" mistrovská kombinovaná technika, signováno, (...)
Strom na kraji vesnice v zimì
Polanský J,Strom na kraji vesnice v zimì,1930,Antikvity Art Aukce CZ 2008-05-25
Postennummer 11
Ol
Datum des Werks
Polanský J. "Strom na kraji vesnice v zimì" olej na malí øské lepence, (...)
Letní krajina s øekou
ANONYMOUS,Letní krajina s øekou,1958,Antikvity Art Aukce CZ 2008-05-25
Postennummer 13
Anonymous (Signiertes Werk)
Aquarell
Datum des Werks
1958
29.00 X 42.00 cm
Neurèeno "Letní krajina s øekou" mistrovský akvarel, signováno, datováno 1958, kvalitní, p ùsobivá práce ve výøezu 29 x 42 (50,5 x 63)