Putto - truba
è
na delfínu |
| | Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2008-05-25 vom Auktionshaus Antikvity Art Aukce in Brno versteigert.
| | Olej na tvrzené lepence, kolemroku 1900, výborná práce, zlatá pasparta s vnit ønímelipsovitým výøezem, sbìratelsky zajímavá práce |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Elsinger "Plachetnice na moøi" mistrovský olej na plátn ì, signováno, kolem (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Filla Emil "Zápas dvou mužù" mistrovská kombinovaná technika, signováno, (...) |
Strom na kraji vesnice v zimì |
| | Polanský J. "Strom na kraji vesnice v zimì" olej na malí øské lepence, (...) |
Zuschreibung | | Anonymous (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | Neurèeno "Letní krajina s øekou" mistrovský akvarel, signováno, datováno 1958, kvalitní, p ùsobivá práce ve výøezu 29 x 42 (50,5 x 63) |