10880
Aeko
Hasselt
Belgium
2011-05-30
137

AEKO

Belgium, Hasselt, 2011-05-30

Katalog der Auktionslose

"Antiekveiling"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 137, Seiten 1 bis 28, aktuelle Seite 1
1886 - 1971
De achterhoek
BAKSTEEN Dirk 1886-1971,De achterhoek,Aeko BE 2011-05-30
Postennummer 15
Original (Signiertes Werk)
Radierung
De achterhoek Ets, 46/75 Gesigneerd: Dirk Baksteen 21 x 25 cm.
De groenplaats te Antwerpen
Barlett W. H,De groenplaats te Antwerpen,Aeko BE 2011-05-30
Postennummer 13
Gravieren
Schätzungen
De groenplaats te Antwerpen Ingekleurde gravure door W.H. Barlett naar J. (...)
Paaswens met persoonlijke boodschap voor een piloot
WILLY,Paaswens met persoonlijke boodschap voor een piloot,1994,Aeko BE 2011-05-30
Postennummer 552
Original (Signiertes Werk)
Aquarell
Schätzungen
Datum des Werks
Paaswens met persoonlijke boodschap voor een piloot, Aquarel, gesigneerd: (...)
De messenslijper
Henderyckx Léopold 1888-1960,De messenslijper,1927,Aeko BE 2011-05-30
Postennummer 576
Radierung
Schätzungen
Datum des Werks
De messenslijper, Ingekleurde ets van Henderyckx Leopold, gedateerd:1927. 18 x (...)
Le Pommier de Saint-Remy
Soulas Francois 1932,Le Pommier de Saint-Remy,1960,Aeko BE 2011-05-30
Postennummer 578
Original (Signiertes Werk)
Radierung
Schätzungen
Datum des Werks
Le Pommier de Saint-Remy, ets, artiestenproef gesigneerd Soulas en gedateerd (...)