10880
Aeko
Hasselt
Belgium
2011-01-31
70

AEKO

Belgium, Hasselt, 2011-01-31

Katalog der Auktionslose

"Antiekveiling"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 70, Seiten 1 bis 14, aktuelle Seite 1
Balspel aan zee
RUISSEAU Jean Michel,Balspel aan zee,Aeko BE 2011-01-31
Postennummer 58
Acryl
Ref: 0058 - Order Ref2 : 2010/001008 Artist/Author: Ruisseau Jean Michel (...)
Mannen van de nacht
RUISSEAU Jean Michel,Mannen van de nacht,Aeko BE 2011-01-31
Postennummer 59
Acryl
Ref: 0059 - Order Ref2 : 2010/001007 Artist/Author: Ruisseau Jean Michel (...)
RUISSEAU Jean Michel,Wie is wie ?,Aeko BE 2011-01-31
Postennummer 67
Acryl
Ref: 0067 - Order Ref2 : 2010/001009 Artist/Author: Ruisseau Jean Michel (...)
Torii bij maanlicht
ANONYMOUS,Torii bij maanlicht,c.1920,Aeko BE 2011-01-31
Postennummer 542
Farbholzschnitt
Schätzungen
EUR 30 - EUR 40
Datum des Werks
c.1920
19.20 X 30.00 cm
Ref: 0542 - Order Ref2 : 2009/002023 Category: Oriental Arts Description:Torii bij maanlicht, Ingekleurde houtsnede, Japan, ca 1920. 19,2 x 30 cm Prijs: 30€ / 40€
In de polders
ANONYMOUS,In de polders,Aeko BE 2011-01-31
Postennummer 566
Bleistift
Schätzungen
EUR 30 - EUR 40
Category: Painting Description:In de polders Potloodtekening, gesigneerd: Piet Verniers, gedateerd: '82