Technik | | Acryl |
| | Ref: 0058 - Order Ref2 : 2010/001008 Artist/Author: Ruisseau Jean Michel (...) |
Technik | | Acryl |
| | Ref: 0059 - Order Ref2 : 2010/001007 Artist/Author: Ruisseau Jean Michel (...) |
Technik | | Acryl |
| | Ref: 0067 - Order Ref2 : 2010/001009 Artist/Author: Ruisseau Jean Michel (...) |
Technik | | Farbholzschnitt |
| | Ref: 0542 - Order Ref2 : 2009/002023 Category: Oriental Arts Description:Torii bij maanlicht, Ingekleurde houtsnede, Japan, ca 1920. 19,2 x 30 cm Prijs: 30€ / 40€ |
Technik | | Bleistift |
| | Category: Painting Description:In de polders Potloodtekening, gesigneerd: Piet Verniers, gedateerd: '82 |