De kloostergang van Tongeren |
Zuschreibung | | Anonymous |
Technik | | Lithographie |
| | De kloostergang van Tongeren, lithografie uit de 19de eeuw, |
Zuschreibung | | Anonymous |
Technik | | Radierung |
| | Duits stadsgezicht Ets 8 x 13 cm |
Technik | | Malerei |
| | Soulas François ((° 1932)) 'Le Chemin Valois' ets gesigneerd Soulas, 12/50, 18 (...) |
Technik | | Radierung |
| | Oleffe Auguste Charles (1867 - 1951) De haven van Nieuwpoort Ets van Auguste (...) |
Les Quatre forces Kleurenets |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Malerei |
| | Les Quatre forces Kleurenets, 50/99 Gesigneerd: René Carcan 13 x 9 cm |