Technik | | Karton |
| | Ref: 0668 - Order Ref2 : 2009/51001 Category: Painting Description:Landschap (...) |
Compositie in zwart en wit |
Technik | | Lithographie |
| | Ref: 0565 - Order Ref2 : 2009/60004 Category: Graphic Arts Description:Compositie in zwart en wit Lithografie, 6/12 Gedateerd: 1969 23 x 19 cm Prijs: 30€ / (...) |
Compositie in rood en groen |
Technik | | Lithographie |
| | Ref: 0566 - Order Ref2 : 2009/60002 Category: Graphic Arts (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Ref: 0567 - Order Ref2 : 2009/62008 Artist/Author: Latinne Jan (° Hamont 1936) (...) |
Technik | | Malerei |
| | Ref: 0755 - Order Ref2 : 2009/61002 Artist/Author: Diels Herman (Turnhout 1903 (...) |