10880
Aeko
Hasselt
Belgium
2009-09-28
134

AEKO

Belgium, Hasselt, 2009-09-28

Katalog der Auktionslose

"LIJST VAN DE ONDERWERPEN"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 134, Seiten 1 bis 27, aktuelle Seite 1
1881 - 1964
Landschap met hoeve
BOSTEELS Prosper 1881-1964,Landschap met hoeve,Aeko BE 2009-09-28
Postennummer 668
Karton
Ref: 0668 - Order Ref2 : 2009/51001 Category: Painting Description:Landschap (...)
Compositie in zwart en wit
ANONYMOUS,Compositie in zwart en wit,1969,Aeko BE 2009-09-28
Postennummer 565
Lithographie
Schätzungen
EUR 30 - EUR 40
Datum des Werks
1969
23.00 X 19.00 cm
Ref: 0565 - Order Ref2 : 2009/60004 Category: Graphic Arts Description:Compositie in zwart en wit Lithografie, 6/12 Gedateerd: 1969 23 x 19 cm Prijs: 30€ / (...)
1919 - 1991
Compositie in rood en groen
HACCURIA Maurice 1919-1991,Compositie in rood en groen,Aeko BE 2009-09-28
Postennummer 566
Lithographie
Schätzungen
Ref: 0566 - Order Ref2 : 2009/60002 Category: Graphic Arts (...)
Twee vrouwen
LATINNE Jan 1936,Twee vrouwen,Aeko BE 2009-09-28
Postennummer 567
Lithographie
Schätzungen
Ref: 0567 - Order Ref2 : 2009/62008 Artist/Author: Latinne Jan (° Hamont 1936) (...)
1903 - 1986
De vissen
DIELS Herman 1903-1986,De vissen,Aeko BE 2009-09-28
Postennummer 755
Malerei
Schätzungen
Ref: 0755 - Order Ref2 : 2009/61002 Artist/Author: Diels Herman (Turnhout 1903 (...)