Technik | | Lithographie |
| | Category: Graphic Arts Description:Monnik, Lithografie, 93/250 Uitgegeven door (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Ref: 0033 - Order Ref2 : 2009/160001 Category: Graphic Arts Description:De Elfenkoning Kleurenlitho, 64 x 49 (...) |
Technik | | Graphit |
| | Ref: 0034 - Order Ref2 : 2009/35002 Category: Graphic Arts Description:Hoeve, (...) |
Technik | | Gravieren |
| | Ref: 0036 - Order Ref2 : 2009/11004 Category: Graphic Arts Description:Marine Handingekleurde gravure naar (...) |
Steendruk door Paule Gregoor |
Technik | | Malerei |
| | Ref: 0040 - Order Ref2 : 2009/43009 Category: Graphic Arts Description:Ode aan de mijnwerker, Steendruk door Paule (...) |