10880
Aeko
Hasselt
Belgium
2009-08-21
70

AEKO

Belgium, Hasselt, 2009-08-21

Katalog der Auktionslose

"Antiek en brocanteveiling"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 70, Seiten 1 bis 14, aktuelle Seite 1
1883 - 1966
Monnik
SERVAES Albert 1883-1966,Monnik,Aeko BE 2009-08-21
Postennummer 32
Lithographie
Category: Graphic Arts Description:Monnik, Lithografie, 93/250 Uitgegeven door (...)
De Elfenkoning
ANONYMOUS,De Elfenkoning,Aeko BE 2009-08-21
Postennummer 33
Lithographie
64.00 X 49.00 cm
Ref: 0033 - Order Ref2 : 2009/160001 Category: Graphic Arts Description:De Elfenkoning Kleurenlitho, 64 x 49 (...)
Hoeve
ANONYMOUS,Hoeve,Aeko BE 2009-08-21
Postennummer 34
Graphit
Ref: 0034 - Order Ref2 : 2009/35002 Category: Graphic Arts Description:Hoeve, (...)
Marine
ANONYMOUS,Marine,Aeko BE 2009-08-21
Postennummer 36
Gravieren
Ref: 0036 - Order Ref2 : 2009/11004 Category: Graphic Arts Description:Marine Handingekleurde gravure naar (...)
Steendruk door Paule Gregoor
ANONYMOUS,Steendruk door Paule Gregoor,Aeko BE 2009-08-21
Postennummer 40
Malerei
Ref: 0040 - Order Ref2 : 2009/43009 Category: Graphic Arts Description:Ode aan de mijnwerker, Steendruk door Paule (...)