Zuschreibung | | Schüler |
| | Ref: 0626 - Order Ref2 : 2007/238007 Artist/Author: Wynants Jan (Hollandse (...) |
Technik | | Zeichnung, Pappmaschee |
| | Ref: 0686 - Order Ref2 : 2008/033023 Artist/Author: Bronckaerts Oscar (Luik, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Graphit |
| | Artist/Author: Langaskens Maurice (Gent 1884 - Schaarbeek1946) Category: (...) |
Zonsondergang boven Eisden |
Technik | | Graphit |
| | Ref: 0685 - Order Ref2 : 2008/033025 Artist/Author: Bronckaerts Oscar (Luik, (...) |
Huis de Notelaar in Hingene |
Technik | | Lithographie |
| | Ref: 0689 - Order Ref2 : 2008/168003 Category: Graphic Arts Description:Huis (...) |