POUDEROIJEN Cornelis
1868 - 1948
Gezicht op Renkum met grazend vee |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Doek |
| | Cornelis Pouderoijen (1868-1948) 'Gezicht op Renkum met grazend vee', (...) |
POUDEROIJEN Cornelis
1868 - 1948
Huizen aan de bosrand |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Cornelis Pouderoijen (1868-1948) Huizen aan de bosrand, linksonder get. en (...) |
POUDEROIJEN Cornelis
1868 - 1948
Gehöft |
| | Description: Pouderoijen Cornelis, "Gehöft". Oel auf Leinwand. Signiert. (...) |
POUDEROIJEN Cornelis
1868 - 1948
Boerderij 'De Zeeuw', Overschie |
| | P. Pouderoijen sr. (20e eeuw) "Boerderij 'De Zeeuw', Overschie" r.o. get., (...) |
POUDEROIJEN Cornelis
1868 - 1948
River scene with trees |
| | 351 . CORNELIUS POUDEROIJEN (1868-1948) DUTCH River scene with trees. Signed. (...) |