POPELKA Vojtech Hynek
1888 - 1971
Krajina |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Vojtěch Popelka (1888-1961) Krajina olej, plátno, 32,5 x 35 cm, sign. LD V. (...) |
POPELKA Vojtech Hynek
1888 - 1971
Za parného léta |
| | Vojtěch Hynek Popelka (1888-1971) Za parného léta olej, plátno, 35 x 39 cm, (...) |
POPELKA Vojtech Hynek
1888 - 1971
Sheep |
| | Popelka Vojtěch Hynek (Prague 1888 - 1971) Sheep, signed V. H. Popelka bottom (...) |
POPELKA Vojtech Hynek
1888 - 1971
Grazing Sheep |
| | Popelka Vojtěch Hynek (Prague 1888 - 1971) Grazing Sheep, signed V. H. Popelka (...) |
POPELKA Vojtech Hynek
1888 - 1971
Pytlák |
| | Popelka Vojtěch Hynek - Pytlák 1923 sign. PD V. H. Popelka 1923 olej, plátno (...) |