PODOSKI Janusz
1898 - 1971
Woman portrait |
| | Janusz Podoski Woman portrait oil/canvas, 50 x 40 cm on the reverse described (...) |
PODOSKI Janusz
1898 - 1971
Portret w czerni |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Janusz Podoski Portret w czerni olej/płótno, 71 x 60 cm sygnowany l.d.: (...) |
PODOSKI Janusz
1898 - 1971
Modelka |
| | Janusz Podoski "Modelka", 1950 r. olej/płótno, 40,5 x 30 cm sygnowany i (...) |
PODOSKI Janusz
1898 - 1971
STUDIUM PORTRETOWE |
| | 21. Janusz PODOSKI STUDIUM PORTRETOWE Olej, tektura; 63 x 52 Sygnowany p.d. 42 (...) |
PODOSKI Janusz
1898 - 1971
AUTOPORTRET W BIAŁYM SZALIKU |
| | PODOSKI Janusz AUTOPORTRET W BIAŁYM SZALIKU Olej, płótno; 71 x 60,5 cm |