PLOOS VAN AMSTEL Jaap
1926
Bretagne, kustformaties |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | Jaap Ploos van Amstel (1926) 'Bretagne, kustformaties' midden onder get., in (...) |
PLOOS VAN AMSTEL Jaap
1926
Vliegerfeest op het strand, Scheveningen |
Technik | | Aquarell |
| | Jaap Ploos van Amstel (1926) 'Vliegerfeest op het strand, Scheveningen' (...) |
PLOOS VAN AMSTEL Jaap
1926
Mercedes-Benz-2000 |
Technik | | Mischtechnik, Papier |
| | Ploos van Amstel Han 1926 - 2004 NL Mercedes-Benz-2000, 2001 Mischtechnik auf (...) |
PLOOS VAN AMSTEL Jaap
1926
Ohne Titel |
| | Ploos van Amstel Han 1926 - 2004 NL Ohne Titel, 2001 Mischtechnik auf Papier. (...) |
PLOOS VAN AMSTEL Jaap
1926
Autos |
Technik | | Zeichnung |
| | Amstel Han Ploos van 1926 - 2004 NL Autos, 2001 Filzstift-Zeichnung. H 295 mm (...) |