PINDELSKI Leszek
1902 - 1939
Skalisty brzeg morza |
| | Leszek PINDELSKI (1902-1939) Lot No. 52 Skalisty brzeg morza olej, płótno; 70 (...) |
PINDELSKI Leszek
1902 - 1939
Cyprysy |
| | Leszek PINDELSKI (1902-1939) Lot No. 79 Cyprysy olej, płótno; 69 x 100 cm; (...) |
PINDELSKI Leszek
1902 - 1939
Martwa natura |
Technik | | Pastelle, Papier |
| | Leszek Pindelski 1902-1932Martwa natura pastel, papier, 32 × 48 cm w świetle (...) |
PINDELSKI Leszek
1902 - 1939
Kościół Św |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Leszek PINDELSKI (1902-1939) Lot No.: 1108 akwarela, ołówek, pastel, papier (...) |
PINDELSKI Leszek
1902 - 1939
Pejzaż |
| | 155. Leszek PINDELSKI (1902-1939) Pejzaż, 1933 olej, płótno; 91 x 135,5 cm; (...) |