Marzenia o żółtych kalendarzach |
Technik | | Collage |
| | Olgierd PIKIEWICZ (ur. 1971) Marzenia o żółtych kalendarzach, 1996 olej, (...) |
Technik | | Collage |
| | 429. Olgierd PIKIEWICZ (ur. 1971) Marzenia o żółtych kalendarzach, 1996 olej, (...) |
| | PIKIEWICZ OlgierdSen motyla, 2002olej, akryl, papier, 13 x 17 cm (w świetle (...) |
| | PIKIEWICZ OlgierdGarść deszczu na stole, 2003olej, collage, płótno, 120 x 100 (...) |
| | sygn. u dołu na środku: pikiewicz; na odwrocie napisy autorskie: OLGIERD (...) |