Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl |
| | Dariusz Piekut Pałac, 2020 akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Piekut (...) |
PIEKUT Dariusz
Roztoczańska bajka 112 |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Dariusz Piekut Roztoczańska bajka 112, 2019 akryl, płótno, 60 x 80 cm , sygn. (...) |
PIEKUT Dariusz
Roztoczańska bajka |
Technik | | Acryl |
| | Dariusz Piekut Roztoczańska bajka, 2019 akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: (...) |
PIEKUT Dariusz
Roztoczańska bajka 95 |
Technik | | Acryl |
| | Dariusz Piekut Roztoczańska bajka 95, 2019 akryl, płótno, 40 x 60 cm , sygn. (...) |
PIEKUT Dariusz
Roztoczańska bajka 82 |
Technik | | Acryl |
| | Dariusz Piekut Roztoczańska bajka 82 2018, akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. (...) |